FURNITURE / Tables / Table 16894056
nr 1689 4056
TABLE
19th century. Length: 167. Cm. Width: 70 cm, height: 75 cm, wear.
1800-tal. Bredd: 167. Cm. Djup: 70 cm, höjd: 75 cm
Condition: slitage
3000
SEK 2600
Monday Mars 24 2025
at 18:48:35
24/3 17:02:58